Наші вихованці
Міні ТВ / Про нас / Наші вихованці
Така історія
Все почалося з…...
.....................................
Многие винничане обращали внимание на ...
Ілонка - юна актриса та ведуча програми «Бон-апеті» дитячого телевізійного творчого об'єднання «miniTV». Аби вибороти це право дівчинка пройшла немаленький кастинг. До того ж, у цьому проекті їй доводиться працювати пліч-о-пліч із партнером. Та з цим не легким завданням справляється на «відмінно».
В 11 років Ілонка встигає багато. Займалася танцями в стилі Hip-hop, плаванням, музикою. Вивчає польську та англійську мови. Бере активну участь в житті школи та рідного класу. Зокрема, співає в шкільному хорі. Є наймолодшою учасницею команди КВН. Неодноразово брала участь у показах мод..
Любить подорожувати. Та найулюбленішим місцем відпочинку є море.
Дитяче телевізійне творче об'єднання МІНІ ТВ, 21003, м. Винница, вул. Чайковського 15А
067-974-04-20 067-976-16-12
Поділіться враженнями / Дитячий кастинг / Документи
2010 - 2012 Громадська організація "Дитячетелевізійне творче об'єднання МІНІ ТВ"
Ми об’єднались заради дітей
.....................................
З них варто брати приклад
.....................................
ЗМІ про нас
Яцюк Інна

Закінчила Вінницький торговельно-економічний інститут. Проте завжди бажала реалізувати себе  у сфері творчості.  Тому почала вивчати радіожурналістику на «мініTV». Адже саме з такою професією  розвиваєшся як особистість, завжди  знаєш, що відбувається у світі і доносиш інформацію до людей. Під-час підготовки практичних завдань – проектів «Дитяча правда», «Погода», «Новий рік», тематичних прямих ефірів, - проявила себе з професійної сторони. Тому і була запрошена працювати на радіостанцію «Такт» в якості диктора новин. Планує опанувати і телевізійний напрямок

Яна Шафран

Творчість для Яни – синонім слову «життя». Ще змалечку проявляла здібності у хореографії, співах. Була учасницею шкільного театру мод. Та з віком ці захоплення відійшли на другорядний план. Низка перемог та призових місць на олімпіадах різного рівня з української та польської мов і літератур спонукали занесенню імені дівчини до міської книги пошани «Золотий фонд інтелектуальної та духовної еліти м.Вінниці» у 2010р. Від управління освіти міста отримала сертифікат за зайняте перше місце у Всеукраїнській олімпіаді з польської мови. Член шкільного парламенту та редколегії ліцейної газети...

Колтунова Анастасія

У різні роки переможниця та призер І-ІІІ етапів Всеукраїнської олімпіади з української мови і літератури, зі світової літератури, з математики, географії, основ правознавства; переможниця ІV етапів Всеукраїнської олімпіади з правознавства. І незважаючи на таке навчальне навантаження у Насті вистачає часу і для творчості. Переможниця ІІ етапу І-го Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка; переможниця ІІ етапу XІІ Міжнародного конкурсу імені Петра Яцика; переможниця поетичного конкурсу та лауреат фестивалю «Тобі таланти наші, Україно», які проходили у МДЦ «Артек»... читати далі

 

Кривецька Олеся
Іванна Шляхова

Розвивати свій талант тільки у напрямку хореографії та вокалу ще маленькій Іванні виявилось замало. Саме тому 10-тирічна дівчинка та її батьки відгукнулись на пропозицію спробувати себе у новому амплуа. Вперше з’явилась у ефірі як ведуча та акторка рубрики «Бон-апеті» (2004 рік, ІТА «ВІТА» м.Вінниця) і незмінно займала це місце 5 років.
У 2006-му додала щей титули Міні-міс України та ІІІ-тя принцеса на VІІІ Міжнародному фестивалі « Little  miss word 2006».

Ангеліна Цихунь

Спочатку були традиційні для дівчинки захоплення – спів, танці, театр мод. Та думка спробувати ще щось нове і цікаве не полишала. Знайомство із мас-медійним напрямом Ангеліна розпочала як учасниця проекту «Бон-апеті» та член редколегії шкільної газети «Дзеркало ліцею». Вже у «мініTV» була перша режисерська спроба як автора соціального ролику. Виступила диктором шкільних теленовин «ВСІМ-інформ». Та найбільше проявила свої здібності у радіожурналістиці. За її участі на радіо «Такт» вийшли випуски програм: «Дитяча правда», прогнозу погоди та «Я тебе кохаю» до Дня св. Валентина.

Редакційна команда

Редакційна команда програми шкільних новин «ВСІМ-інформ» жартома називає себе «світлими головами». І справа тут не лише у кольорі волося більшості його складу. Свіжі ідеї, цікаві спостереження та розслідування журналістів-початківців не залишають байдужими телеглядачів. Дівчата поки лише навчаються азам телемистецтва, проте у кожної з них вже відчутний власний журналістський почерк. Вони різні, та головне, що разом це - справжня редакція, яка про свої спостереження готова розповісти всім.

Кривецька Олеся зараз навчається в Інституті міжнародних відносин КНУ імені Тараса Шевченка за спеціальністю «Міжнародне право». Під час навчання у школі-ліцеї №7 м. Вінниці була заступником редактора (2007-2008рр.) і головним редактором (2008-2009рр.) шкільної газети «Дзеркало ліцею». Вела рубрику «Цікаво про» в телепрограмі Ірини Бондарчук «Бон-Клуб» на телеканалі «ВІТА». У 2009р. перемогла на Всеукраїнському конкурсі шкільних газет (м. Миколаїв) у номінації «Телерепортаж». Була переможницею IV етапу Всеукраїнської шкільної олімпіади з української мови (2007р.) і правознавства (2008р. і 2009р.) читати далі

Олександр Ляшко

На даний момент – наймолодший ведучий та телеактор студії. Єдиний з чималої кількості претендентів, хто став беззаперечним лідером кастингу для кулінарного шоу «Самовар». У скарбничці ролей Сашка хоч і не головні, проте яскраві та характерні герої. На відміну від більшості акторів, не боїться виглядати смішно. Творчий, активний, організований. У свої 10 – організатор та староста класу, «права рука» вчительки та батьків. Займався плаванням. Створив власний «плакат мрій» і прагне до здійснення бажань з цього списку. Зорема, стати продюсером свого телеканалу )))

Ілона Бордюг