Наша діяльність
.....................................
Дитяче телевізійне творче об'єднання МІНІ ТВ, 21003, м. Винница, вул. Чайковського 15А
067-974-04-20 067-976-16-12
2010 - 2012 Громадська організація "Дитячетелевізійне творче об'єднання МІНІ ТВ"
Документи
.....................................
Новини

«Діти за мир в Україні»

29 серпня на Площі Незалежності, Центр підліткових клубів за місцем проживання «Універ» відкрив свої двері для нових учнів акцією «Діти за мир в Україні». Вихованці та педагоги центру продемонстрували свої вміння та таланти під гаслами «Діти за мир» та «Діти не хочуть війни».

- Мета заходу – показати усім, що діти хочуть жити, творити, навчатись та рости під мирним небом, у мирній країні, - розповідає педагог-організатор центру Денис Петренко.

На гостей чекали святковий концерт та чисельні виставки, майстер-класи, презентації від дітей з різних підліткових клубів за місцем проживання. На цьому заході також була присутня і ГО ДТТО «miniTV», оскільки ми теж є частиною міського центру. Концертну програму акції доповнили виступи нашого дитячого полонійного театру «Діалог», вокального колективу «Світ чудовий» та маленьких співочих зірочок - Марійки Фурман та Діани Вознюк. Весь час на площі працювали і юні журналісти та оператори. Аби згодом відеозвіт про перебіг акції вінничани змогли побачити у новинах «ВСІМ-інформ». Тож, слідкуйте за ефірами вінницьких телеканалів!

.....................................
Анонси