Гайдаш ВІкторія Олександрівна,
керівник Дитячого полонійного театру «Діалог»

Міні ТВ / Питання
До уваги школярів та їхніх батьків!
Громадська організація «Дитяче Телевізійне Творче Об’єднання «miniTV»»
«Діти за мир в Україні»
Міжнародний дитячий фестиваль аудіовізуальних мистецтв «Кришталеві джерела» ...
Дитяче телевізійне творче об'єднання МІНІ ТВ, 21003, м. Винница, вул. Чайковського 15А
067-974-04-20 067-976-16-12
Поділіться враженнями / Дитячий кастинг / Документи
2010 - 2012 Громадська організація "Дитячетелевізійне творче об'єднання МІНІ ТВ"

За фахом - юрист,за покликом душі – людина творча: сценарист, режисер, копірайтер, ведуча урочистих заходів. З дитинства захоплювалась сценою:закінчила музичну школу по класу «Скрипка», була активісткою шоу-групи «Сказки-шоу», капітаном команди КВН Жіночої гімназії, в якій,до речі, здобула титули «Умница 96» та  «Міс гімназія», та була нагороджена путівкою в МДЦ«Артек»; займалась вокалом та акторською майстерністю в творчій майстерні «Зоряна мрія».
В студентські  роки вела активну концертну діяльність, проходила практику в якості журналіста на Вінницькому обласному державному телебаченні.
Дитяче захоплення сценою переросло в  професію, і з 2000рпо 2008р. була  художнім керівником Школи-ліцею №7 та по сумісництву – художнім керівником суботньої жіночої гімназії.
З 2001 р.по  2005р. – (по сумісництву з основною роботою)- художній керівник ЕА «Сохнут-Україна».
Паралельно вела активну концертну діяльність, спробувала себе в якості  копірайтера : розробляла текти рекламних роликів, слоганів, статей. Працювала над рекламними кампаніями таких фірм, як «Вінінтермед», «Флористичний дизайн», «Діадема» тощо.
За час роботи художнім керівником ліцею №7 та керівником дитячої театральної студії  «Ліцеїст» була відзначена грамотами та дипломами в різних номінаціях.(«Гран-прі» міського фестивалю театральних колективів, призові місця на оглядах худ. cамодіяльності міста, тощо). Вихованці  театральної студії неодноразово ставали переможцями конкурсів декламаторського мистецтва,театральних фестивалів.
З 2010 року є керівником дитячої театральної студії «Діалог» творчого об*єднання «Міні-ТВ».
Є постійною ведучою церемонії нагородження лауреатів конкурса «Бізнес-еліта Поділля»,фестивалю польських колективів області, урочистих концертів та заходів міста та області.
Є активним членом культурно-освітньої спілки поляків м.Вінниці.

Назад