Ірина Бондарчук-Полтавець, голова правління ГО ДТТО "мініTV"

Міні ТВ / Питання
До уваги школярів та їхніх батьків!
Громадська організація «Дитяче Телевізійне Творче Об’єднання «miniTV»»
«Діти за мир в Україні»
Міжнародний дитячий фестиваль аудіовізуальних мистецтв «Кришталеві джерела» ...
Дитяче телевізійне творче об'єднання МІНІ ТВ, 21003, м. Винница, вул. Чайковського 15А
067-974-04-20 067-976-16-12
Поділіться враженнями / Дитячий кастинг / Документи
2010 - 2012 Громадська організація "Дитячетелевізійне творче об'єднання МІНІ ТВ"

За роки навчання у ЗОШ брала активну участь в житті навчального закладу як вокаліст, танцюристка, декламатор, капітан загону ЮІР. Саме завдяки загону і потрапила в поле зору керівника щотижневої телепрограми ДАІ «Увага, дорога» Віталія Черкаса.
1993 р.–12-тирічною дівчинкою розпочала роботу у сфері телебачення як ведуча дитячої рубрики “Зелений вогник” у програмі “Увага, дорога!” (телестудія “Селбанго”)
Липень 1994 р. – представляла м.Вінницю як «наймолодша ведуча пізнавальної програми України» в дитячій програмі “Сорока” (Останкіно, м.Москва)
1995-1996 рр. – автор і ведуча дитячої телегри “ЮІРівський острів” (ІТА “ВІТА”). Тема – безпека дорожнього руху.
1997 р. – співведуча розважальної програми “Кегельбан” (продакшн-студія “Спорт-про”).
З 1998 р. – журналіст ІТА “ВІТА”. Ведуча молодіжних телепроектів “Знай наших!”, “Знай наших в обличчя!”, щоденних випусків новин “День за днем”, підсумкової інформаційно-аналітичної програми “Пост-фактум”, зустрічей в студії “Із перших вуст”, співведуча проекту «Батьківські збори».
Цього ж року вступила на спеціальність «Диктор та ведуча телепрограм» Інституту кіно і телебачення Київського Національного Університету Культури та Мистецтв на курс народного артиста РСФСР Костянтина Степанкова (заочне відділення).
2004-2008 р.р. – автор і ведуча ранкової інформаційно-розважальної програми “Бон-клуб”
2005 р. – у програму “Бон-клуб” вводиться рубрика “Бон-апеті” (постановча театралізована розповідь за участю дітей-акторів про історію кулінарних страв). Виступає у новій якості - режисера. Цього ж року рубрика визнана лауреатом 14 всеукраїнського фестивалю дитячого кіно та телебачення “Кришталеві джерела” в номінації – “Науково-пізнавальні, документальні та навчальні програми, створені дітьми”, а у 2007-му – сама програма «Бон-клуб» стає лауреатом 16-го відкритого фестивалю дитячого молодіжного кіно, радіо, фото «Кришталеві джерела» в номінації «Публіцистичні програми».
З другого півріччя 2005 року – викладач курсу «Тележурналістика» у школі-ліцеї №7. Найбільше досягнення – у травні 2009-го вихованка гуртка Олеся Кривецька здобула гран-прі Національного конкурсу шкільних газет у м.Миколаїв в номінації «Кращий телерепортаж».
2005-2006-2007рр. – ведуча та керівник новорічного телепроекту “Новорічні приВІТАння”. 2008-го року на Міжнародному дитячому молодіжному фестивалі аудіовізуальних мистецтв «Кришталеві джерела» програма стає лауреатом в номінації «Професійні».
2006-2007 р. – додається реаліті-проект ІТА «ВІТА» «На подіум!», де виступає як ведуча та режисер. У 2007р. програма стає лауреатом 16-го відкритого фестивалю дитячого молодіжного кіно, радіо, фото «Кришталеві джерела» в номінації «Розважальна програма»
Крім цього привезено дипломи лауреата в кінономінації за серію соціальних роликів «Місто – це ти».
Ведуча прямих ефірів з персонами естрадного та театрального олімпу (Ф.Кіркоров, Л.Чурсіна, В.Конкін і т.д.)
З 2010 року – голова правління громадської організації «Дитяче телевізійне творче об’єднання «мініTV»»,
Як журналіст неодноразово нагороджена подяками і грамотами Вінницької міської ради та ОДА. У 2011 році відзначена подякою Національної ради з питань телебачення і радіомовлення України. Член Національної Спілки журналістів України.

Назад