Колтунова Анастасія
Міні ТВ / Питання
До уваги школярів та їхніх батьків!
Громадська організація «Дитяче Телевізійне Творче Об’єднання «miniTV»»
«Діти за мир в Україні»
«Діти за мир в Україні» ...
Дитяче телевізійне творче об'єднання МІНІ ТВ, 21003, м. Винница, вул. Чайковського 15А
067-974-04-20 067-976-16-12
Поділіться враженнями / Дитячий кастинг / Документи
2010 - 2012 Громадська організація "Дитячетелевізійне творче об'єднання МІНІ ТВ"

У різні роки переможниця та призер І-ІІІ етапів Всеукраїнської олімпіади з української мови і літератури, зі світової літератури, з математики, географії, основ правознавства; переможниця ІV етапів Всеукраїнської олімпіади з правознавства. І незважаючи на таке навчальне навантаження у Насті вистачає часу і для творчості. Переможниця ІІ етапу І-го Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка; переможниця ІІ етапу XІІ Міжнародного конкурсу імені Петра Яцика; переможниця поетичного конкурсу та лауреат фестивалю «Тобі таланти наші, Україно», які проходили у МДЦ «Артек».
Здобувши чимало титулів на освітянській ниві, Настя взялася підкорювати  журналістські вершини. Є редактором газети «Дзеркало ліцею» та вісника «Голос прарламенту» Вінницької школи-ліцею №7. Ці посади вдало суміщає із президентством євроклубу Planet та віце-президентством Шкільного парламенту.
У редакції «мініTV» спочатку пробувала свої сили саме як теле- та радіожурналіст. Її спільна із Іванною Шляховою робота «Телебачення для дітей чи діти в телебаченні» здобула диплом міжнародного дитячого, молодіжного фестивалю аудіовізуальних мистецтв «Кришталеві джерела-2011». Згодом перейняла естафетну паличку і стала однією з ведучих проекту «ВСІМ-інформ» та журналістом рубрики «ВСІМ-цікаво».
Занесена до міської книги пошани «Інтелектуальна та духовна еліта Вінниччини». Є стипендіатом Президента України.

 

Назад